System POS online I Korzyści

System POS online I Korzyści

system POS online

Prowadząc lokal czy sklep warto zwrócić szczególną uwagę na rozwiązania, które mogą w istotny sposób przyczynić się do rozwoju naszego biznesu. Jednym z takich rozwiązań jest bez wątpienia wdrożenie systemu POS, które może przynieść wiele korzyści związanych z zarządzaniem i finansami. Dodatkowo dziś na rynku mamy dostępne systemy nowej generacji, systemy POS online, które są zaprojektowane w sposób umożliwiający praktycznie natychmiastowe wdrożenie przy stosunkowo niewielkich kosztach.

1. Oszczędność czasu
Systemy POS online przechowują dane w chmurze, dzięki czemu mamy zdalny dostęp z każdego miejsca na świecie do informacji na temat aktualnej sprzedaży, efektywności pracowników, czy stanów magazynowych.
Możemy również zdalnie zarządzać np. stanami magazynowymi, spisami produktów, czy zmianami cen. Posiadając np. lokale w kilku lokalizacjach widzimy co dzieje się w każdym z nich bez konieczności wychodzenia z domu.
W przypadku wystąpienia trudności związanej z obsługą systemu, mamy natychmiastowy dostęp do bezpłatnego wsparcia technicznego 24h/7, w ramach którego konsultant ma możliwość zdalnego połączenia się z naszym systemem aby rozwiązać problem, z którym nie możemy sobie poradzić. Nie musimy zatem oczekiwać na przyjazd serwisanta.
Dzięki zdalnemu dostępowi do danych, mamy możliwość generowania różnego rodzaju raportów, co pozwala nam np. na zdecydowanie szybsze rozliczenie pracowników, czy całego dnia pracy.

2. Niższe koszty
Systemy POS online charakteryzują się niskimi kosztami wdrożenia, już od kilkudziesięciu zł miesięcznie za oprogramowanie. Co bardzo istotne, brak jest dodatkowych opłat za aktualizacje i serwis. Koszty sprzętu potrzebnego do obsługi oprogramowania są też zdecydowanie niższe w porównaniu np. z tradycyjnymi systemami kasowymi.
Dzięki zdalnemu dostępowi do danych nie musimy tak często odwiedzać lokalu, żeby monitorować sytuację, co w sposób oczywisty obniża koszty. Jest to szczególnie istotne jeśli posiadamy kilka lokalizacji.
Jeśli nasz biznes ma charakter sezonowy, wówczas opłacamy abonament tylko w tych miesiącach w roku, w których korzystamy z systemu.

3. Większe zyski
Przede wszystkim dzięki Systemowi POS zdecydowanie szybciej możemy obsłużyć Klientów, zatem w określonym czasie jesteśmy w stanie obsłużyć większą ilość Klientów, co zdecydowanie przekłada się na zwiększenie zysków.
Dzięki zdalnemu dostępowi do rozbudowanych danych analitycznych na temat sprzedaży poszczególnych produktów, ilości sprzedaży w poszczególnych godzinach, czy efektywności poszczególnych pracowników, możemy wdrażać rozwiązania, które zwiększą zyski, np. możemy dostosowywać ilość osób obsługujących lokal do natężenia ruchu, co przyspieszy obsługę Klientów i tym samym wpłynie pozytywnie na nasze finanse.
Zdalny dostęp do informacji, pozwala na stałe monitorowanie działań poszczególnych pracowników, co w połączenie z możliwością zdalnego kontrolowania stanów magazynowych pozwala na wychwycenie potencjalnych nadużyć, zmniejszenie strat i tym samym zwiększenie zysków.

4. Niezależność
Decydując się na system POS online nie jesteśmy zobligowani do zadeklarowania czasu, przez który będziemy korzystać z oprogramowania. Dzięki temu bardzo łatwo możemy zmienić System POS online na inny, jeśli potencjalnie nasze potrzeby ulegną zmianie lub poziom obsługi Klienta nie będzie dla nas satysfakcjonujący.

Shopping Cart
  • Twój koszyk jest pusty.