Sprawdzone rozwiązania, którym możesz zaufać.

Niezawodny sprzęt

Wszystkie urządzenia i akcesoria oferowane pod marką Dotykačka pochodzą od sprawdzonych dostawców. Oferowane przez nas tablety i terminale, drukarki, wagi, czytniki oraz akcesoria przechodzą rygorystyczne testy funkcjonalności i wytrzymałości. Właśnie dlatego możemy zagwarantować klientom długą żywotność naszych systemów kasowych.

Przystępna cena zakupu

Większość dostępnych na rynku systemów kasowych i systemy POS to rozwiązania kosztowne. Tak nie jest w przypadku systemu kasowego Dotykačka! Naszym celem jest budowanie rozwiązań wszechstronnych, niezawodnych i przystępnych cenowo. Dlatego możesz kupić tablet kasowy Dotykačka 8" już od 499 zł netto.

Elastyczne plany abonamentowe

System kasowy Dotykačka jest dostępny w trzech planach abonamentowych, których cena zaczyna się od 69 zł netto za miesiąc. Wraz z rozwojem Twojego biznesu, możesz zmieniać plany abonamentowe na wyższe i udostępniające więcej narzędzi i funkcji. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz także zawiesić korzystanie z systemu, bez utraty danych.

Integracje z najlepszymi

Stale pozyskujemy nowych partnerów, dzięki którym wzbogacamy system Dotykačka o nowe funkcjonalności. Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.

Tysiące produktów i kategorii

Dzięki systemowi Dotykačka możesz bez problemów pracować z tysiącami produktów. Możesz je sortować według dowolnej liczby kategorii. Znamy potrzeby naszych klientów. Niektórzy mają w katalogu dziesiątki tysięcy produktów, z którymi radzą sobie bez problemu. Nie ma znaczenia czy działają w branży gastronomicznej, czy handlowej. Każdego dnia sprawdzają granice możliwości naszego systemu.

Ponad 75 funkcji i narzędzi

Wybierając jeden z trzech planów abonamentowych Dotykačka, otrzymujesz pełny pakiet funkcji i narzędzi niezbędnych do efektywnej pracy. Dotykačka oferuje w sumie ponad 75 funkcji, dzięki którym błyskawicznie dopasowuj się do realnych potrzeb i charakteru Twojej firmy.

Twoje dane są z nami bezpieczne

Twoje dane są przechowywane na zabezpieczonym koncie w chmurze obliczeniowej Dotykačka. Zapewniamy wysoki standard zabezpieczeń, ponieważ rozumiemy, jak wielką wartość mają dane dla prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy. Możesz nam zaufać.

Bezpłatne aktualizacje

System Dotykačka stale się rozwija. Dodajemy nowe funkcjonalności i narzędzia oraz prowadzamy ulepszenia. W skali roku publikujemy nawet do kilkunastu aktualizacji Aplikacji Dotykačka i Chmury Dotykačka, do których masz zawsze bezpłanty dostęp.

Wsparcie rozwoju biznesu

Zbieramy i przechowujemy dla Ciebie wiele użytecznych danych o Twojej firmie. Możesz użyć tych danych, aby zoptymalizować działalność. W ten sposób możesz skutecznie zwiększyć swoje dochody i oszczędzać czas potrzebny na analizę danych. Na przykład, obsługując wielu klientów bez opóźnień, możesz uzyskać większą sprzedaż, oszczędzając zasoby.

Główne zalety systemu kasowego Dotykačka

Rekordowo krótki czas wdrożenia

 • Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni możliwości systemu POS Dotykačka. Przeszkolenie pracowników z podstawowej obsługi nie zajmie więcej niż 30 minut.

Działa nawet bez dostępu do internetu

 • Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji, wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane w chmurze.

Zarządzanie, raporty i analizy w chmurze

 • Masz pełny wgląd w działanie Twojej firmy. Chmura Dotykačka zapewnia dostęp do wszystkich danych oraz zaawansowane raportowanie i analizę w dowolnym miejscu i czasie.

Bezpłatne wsparcie techniczne

 • Przez telefon, email lub formularz online. Kontaktuj się z nami jak Ci wygodnie. Nasz dział wsparcia technicznego jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Dlaczego Dotykačka? 6 powodów

Drukarki fiskalne kompatybilne z systemem Dotykačka

 • Dotykačka współpracuje z szeroką gamą urządzeń i akcesoriów. Potwierdzają to liczne testy przeprowadzane przez nasz dział techniczny. System kasowy Dotykačka jest kompatybilny z wieloma popularnymi modelami drukarek fiskalnych. Wspieramy drukarki dostarczane m.in. przez firmy Elzab, Emar, Novitus i Posnet.

Podnoś sprzedaż i oszczędzaj czas dzięki naszemu systemowi kasowemu

 • Zbieramy i przechowujemy dla Ciebie wiele użytecznych danych o Twojej firmie. Możesz użyć tych danych, aby zoptymalizować działalność. W ten sposób możesz skutecznie zwiększyć swoje dochody i oszczędzać czas potrzebny na analizę danych. Na przykład, obsługując wielu klientów bez opóźnień, możesz uzyskać większą sprzedaż, oszczędzając zasoby.

Zyskujesz pełną kontrolę nad swoją firmą, w dowolnymi miejscu i czasie

 • System kasowy Dotykačka to sprzęt i oprogramowanie wyposażone w funkcję zdalnego dostępu. Dzięki tej funkcjonalności masz pełną kontrolę nad swoją firmą i dostęp do wszystkich danych, kiedy tylko tego potrzebujesz i gdziekolwiek jesteś. Wystarczy połączyć się online z systemem, aby mieć możliwość kontroli pracowników, sprawdzenia raportów sprzedażowych lub przeanalizowania zasobów magazynowych.

Przystępna cena zakupu

 • Większość dostępnych na rynku systemów kasowych i systemy POS to rozwiązania kosztowne. Tak nie jest w przypadku systemu kasowego Dotykačka! Naszym celem jest budowanie rozwiązań wszechstronnych, niezawodnych i przystępnych cenowo. Dlatego możesz kupić kompletny zestaw Dotykačka MOBILNA już od 2599 zł netto.

Kup kasę fiskalną nowej generacji w najlepszej cenie na rynku

 • Wybierając zestaw kasowy Dotykačka UNIWERSALNA wraz z planem abonamentowym Dotykačka ŁATWO na 3 lata, Twój dzienny koszt wyniesie zaledwie 4,78 zł netto. To dobra i rozsądna inwestycja oraz jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku!

Nieprawdopodobnie łatwy w użyciu

 • Instalacja, skonfigurowanie i uruchomienie z powodzeniem systemu kasowego Dotykačka zajmuje około 15 minut. Kolejne 30 minut zajmie przeszkolenie Twoich pracowników, aby zacząć poprawnie korzystać z naszego systemu kasowego. Super proste!

Chcesz zobaczyć w jakiej cenie są poszeczególne zestawy ?

Shopping Cart
 • Twój koszyk jest pusty.